Competitie 2021

3x is scheepsrecht. De april voorjaarscompetitie ging niet door en verschoof naar juni.
De juni voorjaarscompetitie ging niet door.
Maar nu kunnen jullie inschrijven voor de najaarscompetitie.
Die gaat op 13 september van start. Goede kans dus dat die wel doorgaat.

Inschrijven kan tot 1 juni.
Je schrijft je individueel in (als je in de zomer nog niet in een team was ingedeeld)
OF
de captain schrijft het hele competitie team in.

Voor de najaarscompetitie gelden dezelfde mogelijkheden als in de voorjaarscompetitie.
Dus er kan op dinsdag ochtend, donderdag ochtend, donderdag avong (8/9 competitie), vrijdagochtend, vrijdag avond, zaterdag en zondag ingeschreven worden.

Wijziging vrijdagavondcompetitie; er zal in het najaar weer elke week gespeeld gaan worden.
Dit in tegenstelling tot de voorjaarscompetitie die om de week gepland stond.

Voor onze nog niet zo geoefende leden
Jullie vertegenwoordigen de grootste groep binnen de vereniging en binnen de tennisbond.
Juist voor jullie heeft de KNLTB een zgn. 8&9 competitie gepland.
Op donderdag avonden speel je in een team van minimaal 3 personen.
Gezelligheid staat voorop. Iedereen speelt op zijn eigen niveau.
Resultaten hebben geen gevolgen voor je speelsterkte.
Elk team speelt twee dubbels (dames en heren door elkaar). Dit zorgt voor veel flexibiliteit.
Er is altijd wel een invaller te vinden mocht iemand uit het team niet kunnen.
Voor deze competitie geldt Compact Spelen. Ingewikkeld verhaal maar het komt erop neer dat wedstrijden qua tijd beter gepland kunnen worden.
De TC kan nader uitleggen wat dit inhoudt.

Jeugdcompetitie
Het opgeven van jeugd voor competitie loopt volledig via onze trainer Martijn van den Berg.
Hij zal tzt contact met jullie opnemen.

De spelregels voor inschrijven zijn dit jaar als volgt:
Als je je individueel inschrijft dan gaat de TC op zoek naar een team dat bij je past.
Uiteraard houden we rekening met hoe de teams voorheen waren samengesteld en welke voorkeuren jullie opgeven qua gewenste teamgenoten.
De kosten zijn € 90 per team. Die kosten worden geïncasseerd bij de captain die het dan met de teamleden onderling verrekent. Bij het gesloten blijven van Mickx of andere door Corona geldende beperkende maatregelen kunnen teams zich kosteloos terug trekken.
De captain van het team wordt door de TC aangewezen.
Als jullie later een andere captain kiezen dan dit even doorgeven aan [email protected] 


De technische commissie behoudt zich het recht voor wijzigingen in team-samenstelling aan te brengen. Uiteraard gaat dat in overleg met de captain.
We volgen de te zijner tijd geldende corona regels.

Hoe schrijf je in:
Als je je als individu inschrijft dan met een email aan [email protected] waarin je vermeldt: je naam, je lidnummer en je speeldag voorkeur.
Als je als captain je team inschrijft dan eveneens met een email aan [email protected] waarin je aangeeft: je naam en lidnummer, speeldag voorkeur en je kunt eventueel uit de lijst op de website je teamleden met hun gegevens  kopiëren .

De KNLTB najaarscompetitie begint op 13 September.
Zie hier voor de speeldata.

Vragen? mail naar [email protected]

Hieronder de lijst met teamsamenstelling van de afgelopen april-indeling van de zomercompetitie 2021. Captains kunnen hier de gegevens van hun team uit kopiëren en plakken in een email om het team weer aan te melden.

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
1e klasse - HALSTEREN 1
Agnes Botermans (V, 17011280)
Connie Geers (V, 11989823)
Liesbeth Franken (V, 13301675)
Marjo de Mutsaers (V, 21961557)
Karin van Hees-Burggrave (V, 13170279)

3e klasse - HALSTEREN 2
José Tange (V, 19088345)
Corina Herbers (V, 15214362)
Els Mangnus (V, 13695177)
Ine Tempelaars (V, 10457240)
Helma Janzing (V, 10456686)
Janneke Rombouts-van den Bogert (V, 13112562)

3e klasse - HALSTEREN 3
Philippine de Boer (V, 26499932)
Ingrid Ligteringen (V, 12436259)
Marieke Hartman-Meeuwissen (V, 14785765)
Ria Romijn (V, 14168952)
Lisette van Geel (V, 18150624)

Dames Dubbel Donderdag Ochtend
3e klasse - HALSTEREN 1
Angela van den Eijnden (V, 25264702)
Carmen van Broekhoven (V, 26532115)
Caroline Groot (V, 20286465)
Ingrid van Housselt (V, 24134902)
Jacqueline van der Bent (V, 18123147)
Mo van der Linden (V, 12797898)

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
1e klasse - HALSTEREN 1
Bart Quik (M, 31906249)
Marinus Beukelaar (M, 29888689)
Corné Suijkerbuijk (M, 30316847)

2e klasse - HALSTEREN 2
Marja Pierik (V, 26969157)
Nienke Aarts (V, 36000132)
Sjors van de Velde (M, 23631333)
Merijn van der Linden (M, 20562446)

2e klasse - HALSTEREN 3
Jan Willem Roks (M, 35537981)
Nelly Gaudin (V, 35537957)
Diana Hendrickx (V, 36451789)

Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag
3e klasse - HALSTEREN 1
Jan Verwoerd (M, 13083961)
Gijs Conijn (M, 14109743)
Johan Bierman (M, 13301756)
Thijs Koppers (M, 11029722)
Ton de Hoog (M, 10456627)
Chrit Franssen (M, 14078732)

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
2e klasse - HALSTEREN 1 (Verzoek: )
Rolf van der Weegen (M, 11412682)
Koen Schot (M, 25069799)
Marc Luttikhuis (M, 30979048)
Pieter Burremans (M, 12081450)
Yoek Godvliet (M, 19770650)

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
4e klasse - HALSTEREN 1
Olga Belskaya (V, 27603563)
Ada Bruijs (V, 27130576)
Carla Termeer (V, 27080854)
Dorthy Knoop (V, 28786807)
Gwendy Swagemakers (V, 25825402)
Inge Hommel (V, 28805593)
Judith Edelbroek (V, 24591955)
Shirley Borghstijn (V, 27085112)

4e klasse - HALSTEREN 2
Judith Vermeulen (V, 21348146)
Manon Huijgens (V, 26881330)
Elles Punt (V, 26787385)
Yolande Brandwijk (V, 31547192)
Annemarie Weldring (V, 28796330)

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Hoofdklasse - HALSTEREN 1
Ilse Smeltink (V, 13434128)
Leontien Nederstigt (V, 14267756)
Mark Hermans (M, 15296431)
Stefan Lambrechts (M, 19684835)

Hoofdklasse - HALSTEREN 2 (Verzoek: )
Tjerk Breeuwer (M, 11110651)
Ruud Makatita (M, 35593385)
Louis Andriese (M, 19365616)
Kimberley Dekker (V, 14898039)
Carmen Kaan (V, 10456732)
Mo van der Linden (V, 12797898)

4e klasse - HALSTEREN 3 (Verzoek: )
Annika de Leeuw (V, 27101053)
Bart Vane (M, 22640622)
Jessica Geers (V, 19489870)
Maikel Geers (M, 19979576)
Roel de Laat (M, 21167583)
Tamara Klaassen (V, 27168875)
Dimitri Botermans (M, 26710048)

4e klasse - HALSTEREN 4
Bianca Nefs-Treffers (V, 35312408)
Annelies Martijnse (V, 31573886)
Sandra Helmus (V, 31111475)
Mary Bergmans (V, 20835116)
Kees Bergmans (M, 20835108)
Arno Bracco Gartner (M, 35228520)
Job Beekhuijzen (M, 11582189)
Jelte Ebbers (M, 29536898)


Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
2e klasse - HALSTEREN 1
Ingrid Remijnse-Evers (V, 22568581)
Sandra Bakx (V, 21053820)
Ingrid Niekerk (V, 19686781)
Dirk Franken (M, 16235460)
Jörgen van Isselt (M, 15530469)
Willemjan Bennaars (M, 27637646)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse - HALSTEREN 1
Jean-Pierre Hagenaars (M, 24752576)
Eric de Weert (M, 24134899)
Marco van Elzakker (M, 20544421)
Peter Bergers (M, 28425154)
Pieter Nefs (M, 26283700)
Rob van Dijk (M, 23337966)
Ron Hermans (M, 30573718)

3e klasse - HALSTEREN 2
Felix Michielsen (M, 15317900)
Anton Eversdijk (M, 19220464)
Hans Luijks (M, 23150610)
Ivo uijt de Uijt de Haag (M, 19220456)
Johan de Vos (M, 17869811)
Leon Buijs (M, 19088264)
Maikel van Kaam (M, 10456708)

Heren Dubbel 50+ Zaterdag
3e klasse - HALSTEREN 1 (Verzoek: )
Nils Hopmans (M, 10477535)
Arjan van der Weegen (M, 10457410)
Guus Boekhoudt (M, 11804262)
Richard Vermaas (M, 11376945)
Jos van Meel (M, 10456945)

Heren 17+ Zaterdag
1e klasse - HALSTEREN 1
Mats Vermeulen (M, 15004783)
Edwin Braat (M, 14477556)
Ben Wijns (M, 31394612)
Jeroen Helmons (M, 15446751)
Max Geers (M, 14899086)
Rob Hendrikx (M, 16078667)
Ronald Clarijs (M, 20138040)

Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH)
1e klasse - HALSTEREN 1
Jim Visser (M, 12248088)
Johan Schrijver (M, 11774819)
Maurice Mouwen (M, 21764522)
René Gillesse (M, 10456465)
Rob Bartelen (M, 25295284)
Rob van den Bogart (M, 24272744)

1e klasse - HALSTEREN 2
Jeroen de Kock (M, 12529826)
Anthony van Schilt (M, 11474025)
Jurgen van den Eijnden (M, 26283697)
Kees Nefs (M, 21398070)
Koen Roelands (M, 14445816)

2e klasse - HALSTEREN 3
Henk de Bruijn (M, 15353192)
Jack van de Velde (M, 13542400)
Jeroen van As (M, 11871164)
Mart Vendrig (M, 16916743)
Onno de Nooijer (M, 21311471)
Tinus Botermans (M, 18123244)
Leo Demmers (M, 14784785)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse - HALSTEREN 1
Clasien Bienfait-van Hasselt (V, 16260929)
Ingrid Remijnse-Evers (V, 22568581)
Ingrid Schrijver-Peters (V, 12245968)
Hanneke van de Ven (V, 10944044)
Lidian Varossieau (V, 14619636)

3e klasse - HALSTEREN 2
Ingrid van Housselt (V, 24134902)
Claudia Roelands-van Dessel (V, 10456333)
Inge van Ginneken (V, 21398054)
Jolanda Hagenaars (V, 24435414)
Petra Nefs (V, 25383868)

3e klasse - HALSTEREN 3 (Verzoek: )
Lotte Timmermans (V, 24839272)
Kimberly Antonissen (V, 36746452)
Charlotte Hommel (V, 36746460)
Wanda Loos (V, 36752010)
Sanne Botermans (V, 18186181)
Fleur Botermans (V, 19117027)

Dames 17+ Zaterdag
Topklasse - HALSTEREN 1
Xira van Benten (V, 14806436)
Maud de Moor (V, 20409133)
Kim de Bruijn (V, 14164124)
Genora Piepenbroek (V, 22067825)
Charlotte van Velthoven (V, 15595242)
Leonie van Egeraat (V, 21156867)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse - HALSTEREN 1 (Verzoek: )
Adrien Melsen (M, 20191278)
Andre Laanen (M, 19275064)
Karina Laanen (V, 14785811)
Marjo de Mutsaers (V, 21961557)
Petra de Bruijn (V, 24435406)
Rob de Kock (M, 29918286)
Rosel Laanen (V, 16985311)

4e klasse - HALSTEREN 2 (Verzoek: )
Debbie Sebregts (V, 18484395)
Jan Botermans (M, 19461399)
Jenneke Scheepbouwer (V, 19461402)
John Krist (M, 19840063)
Rene Sebregts (M, 13849522)
Sandy de Waal-Veraart (V, 15981681)
Wim Botermans (M, 11480173)

4e klasse - HALSTEREN 3
Patricia van de Luijtgaarden (V, 17132517)
Ad Bogers (M, 11350660)
Linda de Krom (V, 17132509)
Mariska Nuijten (V, 13255924)
Theo Nuijten (M, 12811955)
Sandra van Schilt (V, 14785684)
Roland van Oers (M, 26891778)

4e klasse - HALSTEREN 4
Arjan Nefs (M, 17549930)
Elly Nefs (V, 19318618)
John Hage (M, 21901600)
Marieke Verstegen (V, 25126296)
Rien Geers (M, 18123171)
Rian Geers (V, 18123198)

Heren Zondag
3e klasse - HALSTEREN 1
Joris Donkers (M, 14243490)
Bart de Kort (M, 24887676)
Danny Oerlemans (M, 24887625)
Jelle Adriaansen (M, 19575548)
Jeroen Edelijn (M, 26668459)
Maikel Geers (M, 19979576)
Roel de Laat (M, 21167583)

Gemengd 17+ Zondag
3e klasse - HALSTEREN 1
Sam Boekhoudt (M, 22396888)
Mirre Jacobs (V, 28952022)
Anne van Oorschot (V, 25825429)
Damian van Elteren (M, 29143659)
Koen Bracco Gartner (M, 35228628)
Anne Lieke Netters (V, 28924061)

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 164 683 400

Halsterse Tennis Vereniging

De Beeklaan 39
4661 RK Halsteren